Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej

O nas

Łatwe parkowanie!

EuroPark  Sp. z o.o. powstała w Polsce w czerwcu 2008 roku. Działalność firmy opiera się na ponad 30 latach doświadczeń w dostarczaniu usług sprawnego i wygodnego parkowania oferowanych klientom w Skandynawii i krajach nadbałtyckich.  Naszą ofertę kierujemy do właścicieli nieruchomości, którzy chcą zwiększyć efektywność swoich obecnych przedsięwzięć parkingowych, jak i do tych, którzy planują uruchomić nowe projekty związane z parkowaniem. Naszym celem jest wykorzystanie naszych umiejętności i wiedzy tak, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów. 

Jak działamy?

Koncentrujemy się na zarządzaniu powierzchniami parkingowymi i rozbudowie zestawu usług przyjaznych użytkownikom parkingów. Nasz model biznesowy uwzględnia także usługi dodatkowe, takie jak np.: myjnia samochodowa, „express parking”, parkowanie dla VIP-ów, porządkowanie wózków zakupowych/ transportowych.

Nasi klienci 

Obsługujemy dwie główne grupy klientów – partnerów i użytkowników parkingów.  Naszymi partnerami są właściciele nieruchomości. Są to m.in. porty lotnicze, szpitale, instytucje publiczne, hotele, centra handlowe, firmy, osoby prywatne itp. Dla użytkowników naszych parkingów oferujemy parkowanie krótkoterminowe, abonamentowe, karty wartościowe i wszystkie inne rodzaje usług parkingowych.